Klapy oddymiające - Cennik, Montaż, Serwis

Klapy oddymiające – Cennik, Montaż, Projekty

Klapy oddymiające, nazywane też klapami dymowymi, pełnią ważne funkcje ochronne. Odprowadzają ciepłe powietrze i dym powstały w wyniku pożaru. Przeciwdziałają w ten sposób zaczadzeniu osób przebywających wewnątrz budynku oraz ograniczają tempo rozprzestrzeniania się płomieni. W budynkach wyposażonych w klapy oddymiające łatwiej przeprowadza się akcje ratownicze, a w czasie pożaru i ewakuacji panuje lepsza widoczność. Klapy oddymiające mogą również zostać połączone z systemem wentylacji i pełnić jego funkcje.

Klapy oddymiające w naszej ofercie

Przygotowanie klap oddymiających dla konkretnej nieruchomości jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i dostępu do fachowych sprzętów. Wszystko rozpoczyna się od audytu stanu zadaszenia i stworzenia dopasowanego do jego konstrukcji projektu. Określamy w nim zalecaną ilość klap oddymiających, miejsce ich ulokowania, odstępy pomiędzy poszczególnymi klapami oraz krawędziami dachu. W projekcie bierzemy pod uwagę takie wytyczne jak rozmiar dachu, kąt nachylenia, zapotrzebowanie budynku na dostęp do klap dymowych, budowę i układ systemu wentylacji.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem klap o różnych rozmiarach, sposobie wykonania, funkcjonalności i specjalistycznym przeznaczeniu. Szybko i sprawnie przeprowadzamy ich montaż, oferując także pakiet usług serwisowych oraz pomoc w bieżącej konserwacji. Nasi Klienci mogą pod tym względem liczyć na fachowe doradztwo, wsparcie przez cały czas współpracy oraz przejrzyste zasady.

Każdy projekt realizujemy indywidualnie, tworząc system klap dymowych dopasowany do potrzeb danego budynku, jego powierzchni użytkowej, ilości kondygnacji, obecności klatek schodowych i innych szczegółowych wymogów. Nasze realizacje cieszą się pozytywnymi opiniami ich użytkowników, gwarantując wieloletnie i w pełni sprawne działanie.

Klapy oddymiające – cennik

Jak wszystkie systemy ochrony przeciwpożarowej, klapy oddymiające mogą zachować wieloletnią sprawność, jeśli zostały odpowiednio wykonane i zamontowane, a ich użytkownicy realizują okresowe przeglądy. Ceny naszych klap dymowych są przy tym konkurencyjne, co skłania kolejnych inwestorów do wyboru naszej oferty. Z naszej strony mogą liczyć na przejrzysty cennik klap dymowych, indywidualne podejście do ich zlecenia oraz jego bezpłatną wycenę. Nasza firma może pochwalić się wyjątkowo niskimi cenami za klapy dymowe, zarówno na tle regionu jak i całego kraju!

Zakup i montaż klapy dymowej nie musi być specjalne drogi, jednak zawsze jest to inwestycja warta dokładnego zaplanowania. Nasi doradcy chętnie przedstawią szczegółowy cennik klap dymowych oraz dokonają wyceny instalacja na Państwa budynku. Na ostateczną cenę wpływ ma rozmiar i forma klap, użyte w produkcji materiały, warunki przeprowadzenia montażu, stylistyka i sposób wykończenia klap, a także specyfikacja danego projektu. Wszystkie te elementy wpływają na cenę, którą nasi doradcy pomogą szybko oszacować na podstawie Państwa szczegółowych wymogów.

Sprawdź również naszą ofertę na: naświetlenia dachowe,komponenty Actulux, świetliki NRO.

Zaufało nam już wielu. Zaufanie, które procentuje. Sprawdź nas!