Naprawa świetlików dachowych

Naprawa świetlików dachowych

naprawa świetlików dachowychŚwietlik dachowy to przeszklona konstrukcja dachu, której rola polega na doświetlaniu pomieszczeń poprzez wpuszczanie do ich wnętrza naturalnego światła dziennego. Jak sama nawa wskazuje, świetliki dachowe montuje się na dachach konstrukcji. Najczęściej spotkać je można na dachach hal produkcyjnych lub magazynowych, a także na dachach wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Obecnie świetliki dachowe coraz częściej pełnią rolę zwieńczenia konstrukcji wielkopowierzchniowych galerii handlowych – montuje się je wszędzie tam, gdzie koszty oświetlenia pomieszczenia energią elektryczną można obniżyć poprzez doświetlenie światłem dziennym.

Naszą specjalnością jest naprawa świetlików dachowych. Zajmujemy się konserwacją, serwisem oraz naprawą wszystkich typów świetlików dachowych – od tradycyjnych rozwiązań montowanych bezpośrednio w połaci dachowej, po świetliki przybierające postać stalowych lub aluminiowych konstrukcji z przeszkleniem. Wykonujemy prace naprawcze doświetleń z przeszkleniami oraz konstrukcji na bazie plexiglasu. Wysokość budynku oraz rozmiar świetlika nie grają roli.

Zakres oferty serwisowej

Naprawa świetlików dachowych to usługa, którą serwisanci firmy Warlux Sp. z o.o. realizują na rzecz klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Do współpracy zapraszamy klientów biznesowych, instytucje oraz osoby prywatne. Zależnie od Państwa potrzeb i oczekiwań możemy wykonywać doraźne prace naprawcze lub zająć się regularnymi pracami konserwacyjno-serwisowymi.

Dlaczego warto serwisować przeszklenia dachowe?

Dach to miejsce, do którego większość z nas nie ma dostępu na co dzień. Tymczasem świetliki dachowe każdego dnia narażone są na gros czynników, które mogą spowodować ich uszkodzenie. Wówczas nie pozostaje nam nic innego, jak naprawa świetlików dachowych. W wielu sytuacjach kosztów naprawy można by uniknąć, gdyby doświetlenie było regularnie kontrolowane, a w ramach potrzeby serwisowane. Usługi serwisowe świadczymy w Warszawie i okolicy.